Terária a akvária

S vášní a odborným přístupem k našemu řemeslu vám dodáme terária a akvária, která nejen splní vaše požadavky, ale také vytvoří fascinující a esteticky přitažlivý svět pro vaše rostliny, zvířata nebo ryby.

Individuální design pro vaše potřeby: Každé terárium nebo akvárium, které vytváříme, je pečlivě navrženo a vyrobeno s ohledem na vaše specifické požadavky. Bez ohledu na to, jestli máte zájem o tropické rostliny, exotická zvířata nebo barevné ryby, přizpůsobíme design a rozměry tak, aby plnily vaše očekávání.

Různé materiály a techniky: Nabízíme širokou škálu materiálů a technik pro výrobu terárií a akvárií. Od tradičního skla po moderní akrylát, od klasických tvarů po unikátní geometrické tvary – společně s vámi najdeme optimální kombinaci pro váš jedinečný projekt.

Prostředí pro pohodu a prosperitu: Věříme, že správně navržené terárium nebo akvárium nejsou pouze nádrže, ale živé prostředí, kde se vaše rostliny a zvířata cítí pohodlně a prosperují. Naše odborné poradenství zajistí, že každý prvek bude optimálně umístěn a nastaven pro dosažení ideálních podmínek.

Precizní výroba a bezpečnostní normy: Při výrobě klade naše tým důraz na preciznost a detail. Využíváme moderní technologie a postupy, abychom vytvořili terária a akvária nejen krásná, ale také bezpečná pro jejich obyvatele. Bezpečnost a trvanlivost jsou pro nás klíčové.

Odborné poradenství a péče po zakoupení: Naše angažovanost nekončí u dodání terária nebo akvária. S radostí vám poskytneme odborné poradenství ohledně péče a údržby, abyste mohli plně vychutnat krásu a pestrý životní svět, který jste si vytvořili.

Obrňte se na nás a společně vytvoříme terárium nebo akvárium, které bude nejen vizuálně oslnivé, ale také plně funkční a harmonické pro vaše oblíbené rostliny a tvory. Vaše přání jsou naší výzvou, a jsme připraveni je proměnit ve skvostné reality.

Proč s námi spolupracovat?

S našimi mnohaletými zkušenostmi a odbornými dovednostmi v oboru sklenářství můžete očekávat kvalitní a precizní práci od profesionálů, kteří znají své řemeslo.

Dlouholetá zkušenost a odbornost

Precizní řezání a zpracování skla

Individuální práce na míru

Prodej bezpečnostních fólií a žaluzií

Odborné poradenství a osobní servis

Profesionální instalace a montáž

Názory klientů

Dusan Dojcsan
Dusan Dojcsan
3 Červen 2023
Byl jsem spokojený...tel objednávka a super...jen tak dále.
Jirka
Jirka
12 Květen 2023
Skvělá a rychlá spolupráce. Kvalitní práce.
Petr Baran
Petr Baran
12 Květen 2023
Rychlá práce,doporučuji!
Petr Marecek
Petr Marecek
24 Prosinec 2022
Rychlé, levné, kvalitní.
Petr Spacil
Petr Spacil
4 Únor 2022
Děkuji za zastřešení sklem na pergole. Skvělá práce!
Nela Holasová
Nela Holasová
26 Leden 2022
Naprostá spokojenost, profesionální přístup, kvalita za rozumnou cenu. Děkuji, moc ráda se na Vás obrátím i do budoucna. 🙂